מיטב המומחים בכנס המסורתי השנתי של עורכי המבדקים

כ-150 חברי האיגוד הישראלי לאיכות ונציגי החברות המוסדיות באיגוד השתתפו (מאי 18') בכנס השנתי המסורתי של עורכי המבדקים שהתקיים באקדמית נתניה.
בתחילת הכנס נערכה ישיבת האסיפה הכללית של חברי האיגוד שבה אושרו הדו"חות הכספיים והמילוליים לשנת 2017 בהשתתפות רו"ח העמותה ויו"ר וועדת הביקורת באיגוד.

ד"ר סיגלית מודחי, יו"ר האיגוד, ציינה את מגוון הפעילויות באיגוד וקראה לחברים להשתתף ולתרום להצלחת האיגוד. ד"ר גדי רביד, דיקן ביה"ס למנהל עסקים באקדמית נתניה, הדגיש את החשיבות של שיתוף הפעולה עם האיגוד. את הכנס הנחתה מירית זימן שומר.

בין המרצים:  עופר רשף, יועץ ארגוני ומנחה סדנאות על "הפעלת שפת גוף אפקטיבית"; שגיא גפני, ראש מנהל האיכות בתעשייה האווירית על "מתודולוגיית עריכת מבדקי ספקים – דילמות בניהול ובקרת ביצועים"; יוליה ימרום, סמנכ"ל רונט שירותי הסמכה בינלאומיים בע"מ על "מי מפחד מהסוקר הרע"; ד"ר גדי רביד על "שילוב מנצח – עורך המבדקים וההנהלה – כיצד משיגים שיתוף פעולה?"; ואיציק כוכב, מומחה להגנת פרטיות וסייבר על "סייבר, רפואה וטרור". פאנל מומחים מיוחד סיכם את הכנס בנושא: מיהו הפוסק של דילמה (אי התאמה) המזמנת פרשנות סובייקטיבית בהנחיית הד"ר סיגלית מודחי.

לגלריית התמונות המלאה

חדשות נוספות

קול קורא להרצאות בכנס האיכות ה- 7: "איכות, מה העתיד צופן לנו"

יום עיון בנושא "חדשנות באיכות"

העברת תפקיד, יו"ר האיגוד הישראלי לאיכות

מפגש הסמינריון השנתי החגיגי תשפ"ב של המחלקה להנדסת איכות ואמינות

שרון אנקר – יו”ר האיגוד הישראלי לאיכות

אברהם מילרד ז"ל 1929-2021

כנס האיכות ה- 38 של האיגוד הישראלי לאיכות

ימי עיון באיגוד הישראלי לאיכות

חדש! ביטאון האיגוד הישראלי לאיכות – גיליון #62

חדש! ביטאון האיגוד הישראלי לאיכות – גיליון #61

בפעם הראשונה התקיים כנס האיכות המרכזי בזום

פורום שולחן עגול

08-9365865
qsi1973@isq.org.il
ת.ד .4112 נס ציונה 74140
נווט באתר
תשלומים לאיגוד
פרסם משרה