חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כנס איכות דרום ה-8

כנס איכות דרום התקיים השבוע בפעם השמינית ב-SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון קמפוס באר שבע. הכנס, שהפך כבר למסורת בנגב, עסק בתחום האיכות בעידן ה-AI ובחשיבות של חדשנות וקידמה בתחום זה. את הכנס הוביל מטעם האיגוד אל חי-מסיל,

פתחה את הכנס פרופ' דורית תבור, יו"ר הכנס, מכללת SCE: "אנו ב-SCE גאים להוביל זוהי השנה השמינית את כנס איכות דרום שכבר הפך למסורת. הכנס הוא המקום בו כל העוסקים והעוסקות באיכות נפגשים כדי ללמוד, לדבר ולקדם את התחום. כאקדמיה אנחנו נמשיך להוביל ולקדם נושאים חשובים הן בתעשייה והן במחקר. זוהי ההזדמנות להודות להתאחדות התעשיינים מרחב דרום ולאיגוד הישראלי לאיכות בדרום על שיתוף פעולה מוצלח ועל העזרה בקיום הכנס בפעם השמינית".  

שרון אנקר, יו"ר האיגוד הישראלי לאיכות: "האיכות היא ערך חובה לכל ארגון המבקש לא רק להצליח ולהצטיין אלא אפילו רק להתקיים. הכנס מהווה במה לשיח מקצועי של העוסקים באיכות. שיח זה חשוב עוד יותר, לאור אירועי הפרת סטנדרטים בתחום האיכות שהתעצמו בשנים האחרונות, בתחומים כגון: בניה, בטיחות ואיכות המזון ועוד. האיגוד הישראלי לאיכות, הגוף המוביל בארץ את תחום האיכות, המצוינות והחדשנות מקדם שיתופי פעולה בארץ ובעולם לקידום האיכות ולהפנמה בקרב מנהלים כי האיכות הינה ערך אסטרטגי ותורמת ליתרון תחרותי״. 

במהלך הכנס העניקו השותפים את אות הנגב השנתי למצוינות באיכות. השנה החליטה וועדת האות על הענקתו לרס"ב י' המוביל את תחום האיכות ומערך האחזקה בבסיס חיל האוויר בחצרים. בין נימוקי הוועדה שבחרה בו נטען כי לזוכה ניסיון של עשרים שנה בתחום האיכות. י' הינו נגד מקצועי בתחומי האיכות ומוביל ביד רמה את מערך האחזקה של הבסיס והיה מיוזמי פרויקט "ניהול מטריציוני של עולם האיכות בבח״א 6". הוא משפר באופן מתמיד את האיכות ביחידה, שומר על סטנדרט איכות לא מתפשר, היה שותף בהקמת פורום האיכות בדרום ושותף פעיל באיגוד הישראלי לאיכות. 

חדשות נוספות

הודעה בנושא גיליונות תיקון לתקני ניהול מסוג A – שינויי אקלים

שרון אנקר נבחר לקדציה שנייה כיו"ר האיגוד

הקונגרס ה- 64 מטעם הארגון האירופי לאיכות

עדכון לגבי מועדי מבחני ההסמכה של האיגוד הישראלי לאיכות 

כנס איכות דרום ה-8

תואר שני בסטטיסטיקה Msc עם התמחות בלימודי איכות

B.Sc בהנדסת איכות ואמינות בתעשייה – מכללת כנרת

שבוע האיכות הלאומי, 2023

תחרות הפרס הלאומי לאיכות ומצוינות ע"ש יצחק רבין ז"ל, לשנת 2023

כנס עורכי מבדקי למערכות משולבות – מכללת כנרת

יום עיון "תפיסת איכות ומצוינות בארגון- מתאוריה למעשה"

מינוי מר גדעון רוט, כיו"ר מועצת ההערכה והפרסים (ASQ Awards Council)